Şike soruşturması kapsamında emniyetteki sorgusu devam eden Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, bir kez daha hastaneye götürüldü. Yıldırım, sabah saatlerinde de şekeri yükseldiği için Haseki Hastanesi'ne götürülmüştü.Futbolda şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alınan ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde rahatsızlandığı bildirilen Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım İ.Ü Kardiyoloji Enstitüsü'ne getirildi.Alınan bilgiye göre, Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nde sorgusu sürerken rahatsızlanan Yıldırım, kalbine yönelik şikayeti üzerine Haseki'deki İ.Ü Kardiyoloji Enstitüsü'ne kaldırıldı.

Yıldırım, burada müşahade altına alındı. Bu arada, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanvekili Nihat Özdemir de beraberindeki iki kişiyle Yıldırım'ı ziyarete geldi.

15 AYRI SUÇTAN SORGULANIYOR

Fenerbahçe: 1 Eskişehirspor: 0 Maçın sonucu maçın golleri maçın kritigi Fenerbahçe: 1 Eskişehirspor: 0 Maçın sonucu maçın golleri maçın kritigi

Fenerbahçe başkanının 15 ayrı suç yüzünden gözaltına alındığı iddia edildi. Telefon kayıtlarında Yıldırım'ın şike için direktifler verdiği ve suç örgütü olduğu iddia edilen kişiler arasında üst düzey bir yetkiye sahip olduğu belirtiliyor.

Pazar sabahı Türk futbolu şike operasyonu ile çalkalandı. Futbol tarihimizin en büyük şike soruşturması kapsamnında aralarında Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın da bulunduğu 40'ın üzerinde kişi "Çıkar amaçlı silah örgütü kurmak, yönetmek, suç işlemek amacıyla kurulan örgüte üye olmak" gerekçesiyle gözaltına alındı.

"ÖRGÜTÜN BAŞINDA AZİZ YILDIRIM VAR"

Haber Kaynağı : internetspor.com