TFF 2. Lig Beyaz Grup 36. hafta maçında, 24 Erzincanspor ile Amedspor karşılaşıyor. Kritik maçın canlı yayın bilgisi haber sayfamızda yer alıyor.

MAÇ YAYINI İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ…

Saat 15:00'te başlayacak olan müsabaka kulüplerin sosyal medya platformundan naklen canlı yayınlanacak. Bu maçın canlı yayınına erişebilmek için linke tıklamanız gerekmektedir.

TFF 2. Lig Beyaz Grup 36. hafta maçında 24 Erzincanspor, sahasında Amedspor’u konuk ediyor. İki takım da 3 puan almak için sahaya çıktı. 24 Erzincanspor-Amedspor maçını canlı izle, TFF 2. Lig Beyaz Grup 36. hafta maçları artık Lig'in yayıncı kuruluşu olan Fuchs Sports TR platformundan canlı yayınlanmıyor.

24 Erzincanspor Amedspor canlı yayın bilgileri haberimizde. Heyecan dolu mücadelenin canlı yayını anlatımı tüm detaylar spor72.com adresinde…  

24 Erzincanspor Amedspor maçı canlı izle, 24 Erzincanspor Amedspor canlı yayın izle, 24 Erzincanspor Amedspor canlı maç izle.

24 Erzincanspor-Amedspor maçı saat kaçta hangi kanalda?

24 Erzincanspor ile Amedspor maçı 07 Mayıs Pazar günü saat 15:00'te başlayacak. Mücadele Sosyal medya platformundan naklen yayınlanması planlanan 90 dakikanın canlı skor takibi haberimizde olacak.