Türkiye – Hırvatistan karşılaşmasının canlı yayınının yanı sıra gün boyunca özel yayınlar da hem Star TV, NTV ve NTV Spor'da ekrana gelecek
 
 
A Milli Futbol Takımımız, Euro2012 yolunda son dönemeçte. Avrupa Futbol Şampiyonası'nda olacak mıyız, yoksa uzaktan mı izleyeceğiz? İşte her şey bu iki maçta belli olacak.

 
180 dakikalık bu mücadelenin ilk ayağı canlı yayınla STAR TV'de. Ercan Taner'in anlatacağı, Rıdvan Dilmen'in yorumlayacağı İstanbul'da Türk Telekom Arena'da oynanacak Türkiye-Hırvatistan maçı STAR TV ve yüksek çözünürlülük kalitesiyle D-Smart üzerinden yayın yapan STAR HD'de... 
 
Haziran'da Ukrayna ve Polonya'da olmak ve maçı 2008'deki unutulmaz çeyrek finalin rövanjı olarak gören Hırvatlara bu şansı vermemek için sahada olacağız.

Türkiye – Hırvatistan karşılaşmasının canlı yayınının yanı sıra gün boyunca özel yayınlar da hem Star TV, NTV ve NTV Spor'da ekrana gelecek. Maç önü ve maç sonunda Güntekin Onay ve Mehmet Demirkol karşılaşmayı değerlendirken, NTV Spor'un deneyimli muhabirleri, sunucu ve yorumcuları tarihi maç için gün boyu görev başında olacak.

Yayın Günü: Bugün
Yayın Saati: 21.05

Kaçan balık büyük oldu! Kaçan balık büyük oldu!

Haber Kaynağı : internetspor.com